Doświadczony wykonawca

Kompleksowa obsługa projektów budowlanych

Dom Construction

Kim jesteśmy

Dom Construction Sp. z o.o. to spółka wchodząca w skład Grupy Kapitałowej Dom Development S.A., odpowiedzialna za generalne wykonawstwo i realizację wybranych projektów Grupy w Warszawie. Spółka została powołana w maju 2018 r., a na jej czele, w roli Prezesa Zarządu, stanął Pan Marcin Drobek, specjalista od lat związany z branżą budowlaną. Swoje doświadczenie zdobywał m.in. w latach 2004-2018 w firmie Unibep S.A., gdzie od 2014 roku pełnił funkcję Wiceprezesa Zarządu.

Grupa Kapitałowa Dom Development S.A. działa głównie na rynku warszawskim, od 2011 roku jesteśmy obecni także we Wrocławiu, a od czerwca 2017 roku również w Trójmieście (dzięki przejęciu gdańskiej firmy Euro Styl). Misją wszystkich spółek wchodzących w skład Grupy Kapitałowej Dom Development jest wspieranie naszych Klientów w spełnianiu marzeń o własnym mieszkaniu. Oferujemy mieszkania z różnych segmentów cenowych – od osiedli mieszkaniowych w przystępnych cenach, po luksusowe apartamenty i rezydencje o podwyższonym standardzie w najatrakcyjniejszych lokalizacjach. Wszystkie nasze inwestycje cechuje wysoka jakość wykonania.

Pierwszymi projektami spółki Dom Construction Sp. z o.o. są kolejny etap osiedla Żoliborz Artystyczny oraz Apartamenty Dolny Mokotów.

1 z 7

 • Żoliborz Artystyczny II

  Liczba budynków: 1

 • Apartamenty Dolny Mokotów

  Liczba budynków: 2

 • Żoliborz Artystyczny II

  Liczba budynków: 2

 • Apartamenty Ogrodowa

  Liczba budynków: 1

 • Wilno VI

  Liczba budynków: 1

 • Apartamenty Włodarzewska 70

  Liczba budynków: 9

 • Apartamenty Księcia Witolda

  Liczba budynków: 1

Zatrudnimy

Poszukujemy pracowników

Szukasz pracy?

Jesteś specjalistą w branży mieszkaniowej lub poszukujesz stażu w wiodącej firmie budowlanej?
Aplikuj do nas!

Dowiedz się więcej
Zatrudnimy

Nawiążemy współpracę

Masz firmę budowlaną?

To świetnie! Sprawdź, jakich dostawców i podwykonawców poszukujemy do realizacji naszych projektów.

Dowiedz się więcej

Dom Construction Sp. z o.o.
Pl. Piłsudskiego 3, 00-078 Warszawa
tel. 22 351 61 04

Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego kapitał zakładowy: PLN 100.000,00 zł, nr KRS 0000726296 i nr NIP 525-27-46-776

Przedstawione na stronie internetowej www.domc.pl wizualizacje, animacje oraz modele budynków maja charakter poglądowy. Wygląd budynków oraz zagospodarowanie terenu mogą nieznacznie ulec zmianie na etapie realizacji. Zmianie nie ulegną istotne cechy świadczenia oraz funkcjonalność budynków. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prawa do używania, kopiowania i rozpowszechniania wszelkich danych i materiałów dostępnych na niniejszej stronie internetowej podlegają w szczególności przepisom ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o Prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. 2006 Nr 90 poz. 631 z późn. zm.). Wykorzystywanie danych lub materiałów z niniejszej strony w jakichkolwiek celach wymaga każdorazowo pisemnej zgody Dom Construction Sp. z o.o. W przypadku zapotrzebowania na w/w materiały prosimy o kontakt na adres: marketing@domc.pl

Informujemy, że administratorem podanych przez Panią/Pana dobrowolnie danych osobowych jest spółka Dom Development S.A. z siedzibą w Warszawie (00-078), ul. Pl. Piłsudskiego 3. Dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji przesłanego przez Panią/Pana zgłoszenia kontaktowego, a także w celach marketingowych oraz w celu przesyłania drogą elektroniczną wiadomości zawierających informacje handlowe (o ile na powyższe wyraziła Pani/Pan zgodę). Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.